Yılbaşında ne hediye alsam diyenlere

25.11.2014 20:09:39

Debenhams moda severlerin yeni yıl heyecanına ortak oluyor.

2kadin.com >> Moda

Yılbaşında ne hediye alsam diyenlere
Bir Debenhams klasiği haline gelen ve her yıl gerçekleşen “Gift Event” geleneği bu yıl da seçilen ürünlerde %50’ye varan indirim sunuyor. Yılbaşında şıklığıyla dikkat çekmek isteyenlerin tercihi birbirinden renkli alternatifler Debenhams’da yerini aldı. Ailenin tüm fertlerine şıklık sunan yeni yıla özel seçilen ürünler aynı zamanda çok da eğlenceli. Yılbaşının vazgeçilmezi geyik motifleri, kar tanelerinin bıraktığı izler ve kırmızının tonları herkese hitap ediyor.

Yılbaşında şıklığıyla göz doldurmak isteyenlerin tercih edeceği modeller Debenhams mağazalarında yerini aldı. Gecenin şık kadınları için tasarlanan siyah tütü etekler, tamamlayıcı bluzlar ve dekolteli uzun elbiselerin yanı sıra kavalyeler için ise desenli gömlekler ve kadife ceketler Debenhams ekibi tarafından seçildi. Aile boyu şıklık temasıyla ön plana çıkan Debenhams’da küçükler unutulmadı. Eğlenceli modeller ve desenler çocukların yeni yılını renklendiriyor.

Büyükten küçüğe yeni yılda sıcacık uyku vadeden tulumlar, pufudik ev terlikleri, örgü şapka ve eldivenler ve yılbaşı konseptli kalın kazaklar hediye seçimini kolaylaştırıyor. “Gift Event” adı altında her departman için seçilen ürünler bu özel gecede sevdiklerine ne alacağına karar veremeyenler için farklı seçenekler oluşturuyor.

Aile, Koleksiyon, Yeni yıl, debenhams

1812
defa okundu
Önceki Sonraki
25 Mayıs, Cuma 2018