Yeni yıl teması giysilerde

10.12.2014 21:35:40

F&F’in eğlenceli yılbaşı koleksiyonu ile yeni yılda rengarenk bir dünyanın kapılarını aralayın.

2kadin.com >> Moda

Yeni yıl teması giysilerde
İngiliz moda markası F&F Yeni Yıl koleksiyonunda kırmızı, ekru, siyah ve gri tonların hakim olduğu yılbaşına özel dokunuşlar, gold payet işlemelerin yanı sıra eğlenceli kardan adam, kuş, kutup ayısı, penguen tasarımları ile ön plana çıkıyor. Kar tanesi motifli çoraplardan yılbaşının geleneksel simgesi ren geyiği motifli kazaklara, deri etekler, hırka ve elbiselere kadar birçok seçenek F&F’in yeni yıl koleksiyonunda hayat buluyor.

“Yılbaşında en şık ben olmalıyım” diyorsanız, siyahın asaletini yansıtan tulum, etek, ceket ve kırmızı dantel elbiselere göz atabilirsiniz. Sezonun en moda parçalarından smokin ceket tasarımları ile yılbaşı gecesi stilinizle fark yaratın.

F&F yeni yıla özel hazırladığı iç giyim koleksiyonunda birbirinden eğlenceli desenlere yer veriyor. Yılbaşının geleneksel rengi kırmızı üzerine kar tanesi motifli sütyen, penguen, kutup ayısı ve ren geyiği baskılı külotlar koleksiyonun en dikkat çeken parçalarını oluşturuyor. Bordo, kırmızı ve siyah tonlarının hakim olduğu sütyen ve külotlar dantel işlemelerle zenginleştiriliyor.

F&F , Sezon, Yeni yıl, Koleksiyon

2511
defa okundu
Önceki Sonraki
21 Ekim, Pazar 2018