Yeni sezon trendlerine erken yatırım yapın

02.08.2018 18:02:19

Morhipo.com, yeni sezonda değerlendirilebilecek ürünleri yüzde 90'a varan indirimlerle sunuyor.

2kadin.com >> Moda

Yeni sezon trendlerine erken yatırım yapın
Güneş hala bize gülümserken, sahiller hala dopdoluyken gelecek sezonu pek düşünmeyiz. Fakat gelecek sezonun ürünlerini şimdiden alanlar, indirimlerden yararlanma fırsatı yakalıyor. İşte gelecek sezon alışverişinin erken tüyoları!

Çiçek desenleri terk etmiyoruz
İlkbahar-yaz koleksiyonlarında öne çıkan çiçek desenli ürünler, sonbaharda da gardıropların vazgeçilmez parçaları olacak. Bırakın doğa sonbahar renklerine bürünsün, siz çiçekli elbiselerinizi sonbahara uyarlayabilir ve stil sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Renklerle sonbahara dinamizm katın
Gelecek sezon canlı renkleri tercih ederek hem kendinize hem de sonbahara dinamizm katabilirsiniz. Özellikle rengarenk gömlekler bu sonbaharda çok trend olacak!

İnce yağmurluk olmazsa olmaz!
İndirimlerden yararlanıp akıllı bir alışveriş yapacaksak, tabii ki ihtiyaçlarımızı da gözden geçirmeliyiz. Sonbaharın olmazsa olmazı ince yağmurluklar gelecek sezon daha da renklenerek en çok karşılaşacağımız parça olacak. Şimdiden bir tane edinmekte fayda var.

Her tarza uygun çizgiler
Kalın, ince, enine, boyuna, bloklar halinde ya da grafik olsun fark etmez, gelecek sezon çizgili desenlerin dönemi olacak. Üstelik elbiseden, gömleğe, çantadan ayakkabıya her yerde! Her tarza uyarlanabilen çizgili ürünlerden seçiminizi yapın ve şimdiden çizgileri baştan aşağı kullanın.

morhipo, Yaz, Trend, Sezon, çiçek deseni

248
defa okundu
Önceki
21 Ekim, Pazar 2018