Ünlüler Adidas ayakkabılarının tanıtımında

26.12.2014 17:27:54

Ünlü isimler adidas Originals x Italia Independent lansmanında buluştu.

2kadin.com >> Moda

Ünlüler Adidas ayakkabılarının tanıtımında
Alışılmışın dışında, eğlenceli ve tam anlamıyla orijinal aksesuar markası Italia Independent ile adidas Originals işbirliği kapsamında hazırlanan ZX Flux ayakkabı koleksiyonu 23 Aralık Salı akşamı Turkuaz Karaköy’de gerçekleşen lansman partisi ile tanıtıldı. Gökçe Yanardağ, Müge Boz, Hakan Öztürk, Zeynep Tosun, Beril Kayar, Hande Çokrak, Ceyda Düvenci, Koray Candemir, Esin Övet, Eylem Şenkal, Ceylan Saner, Ayşe Tolga, Umut Eker gibi moda ve sanat dünyasından bir çok ünlü ismin katıldığı partide, Italia Indepent markasının kurucusu, Fiat’ın varisi Lapo Elkann’ın geceye özel hazırladığı ve içinde Türkçe konuştuğu mesajı da gösterildi. adidas ve Italia Independent severler gece boyunca Mehmet Koryürek’in (DJ Aksak) müzikleri eşliğinde keyifli zaman geçirdiler.

“Italia Independent print pack” koleksiyonu dört ayakkabıyı içeriyor. İtalyan markası ikonik desenler ile oynayarak yepyeni desenler yaratıyor. Koleksiyonda; hayvan baskıları gökkuşağı renklerinden ilham alarak parlak pembe topuk kafesi ve orta taban ile birleşiyor, göz alıcı zebra baskı adidas ZX Flux’ın 3 bantında kullanılan İtalyan bayr ağı renkleri ile Lapo’nun köklerini anıyor, klasik kamuflaj renkleri mavi ve siyahın haki tonlarında ve köpek dişi desenleriyle kullanılıyor.

adidas Originals x Italia Independent Koleksiyonuna ait ZX Flux ayakkabılar seçili 315 TL ve 330 TL’lik satış fiyatıyla satışta.

adidas Originals x Italia Independent, lansman, Ayakkabı, adidas

2435
defa okundu
Önceki Sonraki
26 Eylül, Çarşamba 2018