Üniversitelilerin favorisi Özge Ulusoy oldu

21.05.2015 00:13:36

Özge Ulusoy Different 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla üniversitelilerin gözdesi oldu.

2kadin.com >> Moda

Üniversitelilerin favorisi Özge Ulusoy oldu
codentry, Özge Ulusoy ‘‘Different’’ 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla üniversitelilerin gözdesi oldu. Yeditepe Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, İTÜ, Bahçeşehir Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi ve Şişli Terakki Lisesi öğrencileri, codentry stantlarına büyük ilgi gösterdi.

Modayı Özge Ulusoy ile yakından takip ettiklerini söyleyen moda sever gençlerin ilgisi üzerine Özge Ulusoy, "Gençlerin modaya karşı ilgi duyması ve beni yakından takip etmeleri beni çok mutlu etti. 3 sezondur codentry ile yaptığım tasarımlar bahar şenliklerinde üniversiteli gençlerle buluşuyor ve onların bu güzel ilgi ve yorumları beni çok mutlu ediyor. Önümüzde daha çok festival var herkesle buluşuyoruz’’ dedi.

Modanın yeni çizgisi Codentry ve güzel oyuncu, sunucu, model Özge Ulusoy’un “DIFFERENT” 2015 İlkbahar-yaz koleksiyonu, aşk ve barış felsefesiyle doğan 60’lar hippie modası ve 70’lerin özgür modasını tasarımlarıyla buluşturdu.

İspanyol paça pantolonlar, mini şortlar, baskılı yıpranmış, t-shirtler, İri desenler ve salaş tunikler, rahat giy-cık Jean elbiseler renkli tasarımlarla güneşi, önce gardıroplarınıza getiriyor. Günümüz trendi olan skınny ve boyfriend pantolonların etnik desen salaş bluzlarla ve baskılı t-shirtlerle kullanıyor. Jeanlerde yıpratmalar, patchlerin sıkça kullanılması hareket özgürlüğünü sonuna kadar savunuyor. Koleksiyon etnik desen, renkli uzun elbiseler değişik kesimlerle ve dantellerle hareketleniyor. Sezon trendi olan çizgi ve geometrik form rayon elbiseler, etek ve crop bluzlarda yaz aşkınızı bulacaksınız…

üniversite, Koleksiyon, codentry, özge ulusoy

2040
defa okundu
Önceki Sonraki
20 Ekim, Cumartesi 2018