Tommy Hilfiger'dan kutlama

16.07.2015 14:43:35

Tommy Hilfiger New York Fashion Week: Men’s etkinliğinin açılış sezonunu desteklemek amacıyla 2016 İlkbahar Tailored koleksiyonu için özel bir sunuma ev sahipliği yaptı.

2kadin.com >> Moda

Tommy Hilfiger'dan kutlama
Tommy Hilfiger ilk kez düzenlenen New York Fashion Week: Men’s kapsamında Tommy Hilfiger Tailored 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonundan seçkin görünümlerin yer aldığı özel bir sunum gerçekleştirdi. Şehrin siluetine hakim manzaralı The Glasshouses’da yer alan Chelsea Arts Tower’da düzenlenen sunumda etkinlik için özel olarak tasarlanan dekorda 24 model giysileri sundu.

“Tommy Hilfiger Tailored 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, 1950’lerde geçen görkemli bir adalar turundan, yolculuğun da gidilen destinasyon kadar şık olmasına önem verilen yıllardan ilham alınarak tasarlandı,” diye konuşan Tommy Hilfiger şöyle devam etti: “Tailored serisi en hızlı büyüyen faaliyet alanlarımızdan biri ve bu koleksiyonla CFDA’nin ilk kez düzenlediği New York Fashion Week: Men’s’i kutlamaktan heyecan duyuyoruz.”

Koleksiyon, klasik iş takımlarının yaz için yeniden yorumlandığı Honolulu’dan yola çıkıyor. Martha’s Vineyard temasının imzası olan görünüm rahat ve tatile hazır bir stil; şık kıyafetler iş değil keyif için tasarlanmış. Koleksiyon, klasik denizci vurgularını markanın imzası detaylarla kombine ederek, her görünüme rahat ve o denli şık ve rafine bir tarz veriyor.

Tommy Hilfiger Tailored TH Flex Rafael Nadal Edition kapsül koleksiyonu için modern sporu temsil eden ve markanın küresel elçisi olan Rafael Nadal’dan esinlenildi. Bu sınırlı seri parçalar, sofistike bir görünümü çevre dostu teknoloji ve tekstil finişleriyle kombine eden yüksek performans kumaşlarla hazırlandı. Sonuçta konforu ve yumuşak dokunuşu garanti eden güçlü bir esneklik yaratıldı.

“Adalar turu” temasını yansıtan sunum için orkide ve palmiye gibi canlı tropik bitkilerle hazırlanan yaşayan duvar, koleksiyondan önemli görünümleri sunan 21 model için fon olarak kullanıldı. TH Flex Rafael Nadal Edition takım elbiseler tenis kortundan ilham alan bir zemine sahip ayrı bir alanda sergilenirken üç model kırmızı, beyaz ve lacivert tenis toplarıyla tasarlanan bir alan içinde poz verdi.

Sektöre açık olan etkinliğe 300’den fazla basın mensubu, önemli stil danışmanları ve sosyal medyada etkisi yaratan isimler katıldı.

New York Fashion Week, Kutlama, men, tommy hilfiger

23960
defa okundu
Önceki Sonraki
16 Kasım, Cuma 2018