Tommy Hilfiger'dan 30. yıla özel kutlamalar

29.05.2015 15:17:29

Tommy Hilfiger Çin’deki en büyük mağazasının açılışını ve markasının 30’uncu yılını kutlamak için Pekin’de özel bir defile düzenledi.

2kadin.com >> Haberler

Tommy Hilfiger'dan 30. yıla özel kutlamalar
Amerikalı marka Tommy Hilfiger, 2015 Sonbahar defilesini 26 Mayıs 2015 günü Pekin’de (Çin) özel bir defile ile sundu. Kadın ve erkek giyim koleksiyonlarının sergilendiği defile Çin’deki gösterimi ile ilk kez eksiksiz olarak uluslararası platforma taşınmış oldu. Şubat ayında New York Moda Haftası sırasında sergilenen 2015 Sonbahar koleksiyonu, Amerikan futbolundan aldığı ilhamla stadyum ruhunu kolejli çizgiler ve Hilfiger’ın klasik tasarımlarıyla buluşturuyor. Markanın 30 yıllık mirasına göndermeler yapan koleksiyon Amerikan modasının köklü formlarını çağdaş ve sportif etkiler ve lüks bir yaklaşımla yeniden yorumluyor.

800’den fazla davetlinin katıldığı defile, 751 Gasometer mekânının çim halı zemini, çizgileri, kale direkleri ve dev ekranıyla Hilfiger’ın ünlü Amerikan futbol sahasına dönüştürülen dekorunda düzenlendi. Defilenin ardından son derece gerçekçi hazırlanan futbol sahası dekorunda VIP bir parti ile devam eden gecede konuklar eşsiz bir organizasyonla eğlenmeye devam etti. Partinin ilham kaynağı ise Amerikan futbol maçlarının devre arasındaki gösteriler ve maç sonrasında arabaların çevresinde yaşanan partiler oldu. Çinli kadın davulcular Feng Le Group ve performans grubu Xiao Du Paoku devre arası şov yaparken, Çin’in ilk uluslararası DJ yıldızı DJ Wordy, partinin başlangıcını yaptı.

Tommy Hilfiger defilesinin açılışını ve kapanışını Çinli süper model ve tasarımcının arkadaşı Shu Pei Qin yaptı. Defile kadrosunda Çin’in en tanınmış modellerinden Xiao Wen Ju, Dylan Xue, Emma Pei, Bonnie Chen, Danni Li, Zhao Lei ve Jin Da Chuan da yer aldı. Markanın reklam kampanyalarından tanıdığımız Th eHilfigers ailesinin üyeleri RJ King, Julia Hafstrom ve Miles McMillian, ayrıca Hilfiger’ın New York’taki 2015 Sonbahar defilesinde yer alan Avery Blanchard ve Malaika Firth podyuma çıkan diğer isimler oldu.

Defileyi ön sıradan izleyen ünlülerden stil ikonu Olivia Palermo Hilfiger Collection 2015 İlkbahar koleksiyonundan dramatik yıldız desenli uzun bir elbise, eşi Johannes Huebl ise Tommy Hilfiger Tailored koleksiyonundan dar kesim bir takım elbise ile dikkat çekti. Ödüllü oyuncu ve yönetmen Deng Chao ve Oscar ödüllü “Crouching Tiger, Hidden Dragon” filmindeki rolüyle dünyaca ünlü oyuncu Ziyi Zhang, Tommy Hilfiger koleksiyonundan görünümler seçerken Çinli süper model Liu Wen, Hilfiger Collection 2015 İlkbahar koleksiyonunu tercih etti.

“30’uncu yıldönümü kutlamalarımız kapsamında dünyayı dolaşırken New York ve Paris etkinliklerimizin ardından Çin’de bulunmaktan büyük memnuniyet duyuyorum,” sözleriyle heyecanını dile getiren Tommy Hilfiger; “Defileyi ilk kez uluslararası bir ortamda yeniden yaratmak, Çin’deki en büyük mağazamızın açılışını ve global markamızın 30’uncu yılını kutlamak için mükemmel bir platform oldu. Defilelerimizde konuklarımıza etkileşimli bir deneyim yaşatan ve koleksiyonlarımıza hayat veren ortamlar yaratıyoruz. Bu benzersiz deneyimi Çin’de daha geniş bir kitleyle paylaşmak gurur verici.” Sözleriyle konuşmasına devam etti.defile, parti, giyim, Çin, marka, tommy hilfiger

1033
defa okundu
Önceki Sonraki
22 Temmuz, Pazar 2018