Tırnaklarınız bembeyaz olsun

15.01.2011 23:05:39

Sigara nikotini, hava kirliliği ve şehir sularının, sarartıp rengini bozduğu tırnaklara sağlıklı görünümünü geri kazandırın.

2kadin.com >> Güzellik

Tırnaklarınız bembeyaz olsun
El, ayak ve tırnak bakımında bir dünya markası olan Mavala’dan tırnaklarınızın bakımı için iki muhteşem ürün.

Optik tırnak beyazlatıcısı “Mava – White”, sigara nikotini, hava kirliliği ve şehir sularının, sarartıp rengini bozduğu tırnaklara sağlıklı görünümünü geri kazandırıyor. UV ışınlarına karşı tepki veren özel pigmentler içeren Mava – White tırnaklar için ideal bir optik renk düzenleyici özelliği taşıyor.

Herhangi bir oje sürmeden kullanıldığında mat bir cila görünümü veren Mava – White koruyucu ön cila ile oje arasına sürüldüğünde ise ojeye opak bir ton kazandırıyor.

Kendine dikkat eden erkeklerin de rahatlıkla kullanabileceği Mava – White, sağlıklı ve beyaz tırnaklar yaratıyor.

Tırnak bakımında devrim niteliği taşıyan bir diğer ürün ise, Mavapen. Kuru ve sertleşmiş tırnak etlerinin nazikçe geri itilmesini sağlayan Mavapen, sağlıklı ve güzel görünümlü bir tırnak yapısına ulaşmak için oldukça pratik bir çözüm.

Bir kalem görünümünde olan Mavapen kullanışlı bir şekle sahip. Tek bir uygulama ile, tırnak etlerini yumuşatan ürün, tırnak etlerinin tırnak yüzeyinden ayrılıp kolayca geri itilmesini sağlıyor.

Günlük olarak oje üzerinden de uygulanabilen Mavapen, E ve F vitaminleri içeren ayçiçeği ve zeytinyağı ile cildi nemlendiriyor ve tatlı badem yağı ile de tırnak etlerini yumuşatıp rahatlatıyor.

Tırnak bakımına önem gösterenlerin çantalarından ayıramayacakları ürünler olan Mava–White ve Mavapen, güzelliğin sırrının ayrıntılardan geçtiğine inananlar için.3083
defa okundu
Önceki Sonraki
25 Mayıs, Cuma 2018