Susam Sokağı karakterleri Puma koleksiyonlarında

12.06.2015 14:10:27

Susam Sokağı karakterleri PUMA ayakkabı t-shirt ve çantalarında yer alacak.

2kadin.com >> Moda

Susam Sokağı karakterleri Puma koleksiyonlarında
Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA, kar amacı gütmeyen eğitim programı Sesame Workshop ile lisans anlaşması imzaladığını duyurdu. PUMA, bu anlaşma kapsamında Elmo ve Kurabiye Canavarı gibi sevilen susam sokağı karakterlerin yer aldığı ayakkabı, tekstil ve aksesuar koleksiyonlarını sevenleriyle buluşturacak.

PUMA, iki yıl süreyle geçerli olacak global anlaşma çerçevesinde eğlence ve spor dünyası arasındaki doğal sinerjiyi ön plana çıkaran dört adet ortak markalı koleksiyon üretecek. Susam Sokağı ürünleri, bebeklerden yetişkinlere kadar bütün yaş gruplarına hitap edecek.

PUMA Çocuk Kategorisi Bölümü Başkanı Reinhard Dischner yaptıkları anlaşmadan dolayı çok mutlu olduklarını dile getirerek şunları ifade etti: “Susam Sokağı nesillerden beri beğeniyle izleniyor. 150’den fazla ülkede tüm çocuklar PUMA ürünlerini sevdikleri kadar Susam Sokağı karakterlerini de seviyorlar. Susam Sokağı çocukların öğrenmelerine, büyümelerine ve potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olurken onları eğlendiriyor. PUMA Çocuk ürünleri de eğlenceyi daima destekliyor. Yani iki markanın mükemmel uyumu söz konusu!”.

Sesame Workshop Uluslararası Lisanslama Başkan Yardımcısı Risa Greenbaum şunları ekledi: “Misyonumuz daha akıllı, daha güçlü ve daha kibar çocukların yetişmesine katkıda bulunmak. Sunduğumuz içerikler de sağlıklı alışkanlıkları özendirecek yönde oluyor. PUMA ile çalışmaktan ve en sevilen Susam Sokağı karakterlerini günlük yaşama daha etkin bir şekilde taşımaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.”

PUMA Susam Sokağı ortak markalı koleksiyonların ilki 2016 İlkbahar/Yaz Sezonu’nda görücüye çıkacak.

büdü, edi, Sesame Workshop , Yaz, çocuk, puma, susam sokağı

2406
defa okundu
Önceki Sonraki
20 Ekim, Cumartesi 2018