Sofraları festivale dönüştürecek tasarımlar

05.11.2014 18:27:48

Livving doğadan ilham alan minimalist tasarımlarıyla yılbaşı sofralarını festivale dönüştürüyor.

2kadin.com >> Moda

Sofraları festivale dönüştürecek tasarımlar
Minimalist ve zarif tasarımları yüksek kalite işçilikle buluşturan Livving, yılbaşı sofralarında altın ve gümüş tonlarının asaletini ön plana çıkarıyor. Modellerin %100 keten kumaşlara titizlikle işlendiği Gold-Silver Çiçek, Gold-Silver Püskül, Gold-Silver Kuş ve Fes koleksiyonları, sadeliğin yanında sofistike bir şıklık iddiasında olan masa dekorasyonları için tasarlandı.

Nötr renk tonlarının hakim olduğu doğal kumaşlar üzerinde kusursuz bir bütünlük sergileyen ışıltılı desenlerle yaratılan modeller, benzer dokuda ve renklerde aksesuarlarla istediğiniz tarza bürünebiliyor… Kar tanelerinden yola çıkılarak tasarlanan Gold ve Silver Çiçek modelinde kullanılan çiçek figürü, pırıltısıyla kısa ve karanlık kış günlerini ışıl ışıl aydınlatıyor… Gold ve Silver grubuna ait diğer bir tasarım olan Püskül modeli de yılbaşı sofralarında farklı bir atmosfer yakalamak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak… Kuş figürünün olabildiğince naif ve sade bir dille kullanıldığı Gold-Silver Kuş peçeteler ise doğal yaşamın bir yansıması olarak sofraları renklendiriyor.


Gelenekselin Modern Yorumu: Fes Koleksiyonu…

Kültürel mirasımızın günümüze çağdaş bir yansıması niteliğindeki Fes peçeteler, yılbaşı sofralarında nostaljik bir rüzgar estirecek… Krem ve beyaz keten kumaşlara işlenen koyu kırmızı püskül detayı ile sofralara gelenekselin modern yorumunu taşıyan Fes koleksiyonu, sadeliği ve klasik zerafetiyle Livving koleksiyonlarındaki diğer ürünlerle de kolaylıkla kombine edilebiliyor.

Livving’in Gold-Silver Çiçek, Gold-Silver Püskül, Gold-Silver Kuş ve Fes peçete koleksiyonları da kolay temizlenebilme ve uzun ömürlü kullanım özellikleri sunuyor. Üretim aşamasında sıkı teknik kontrollerden, yıkama ve boya akma testlerinden geçirilen tasarımlar, çamaşır makinesinde 30 veya 40 derecede yıkanabilir olmalarıyla da kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor.


gold silver , livving, Tasarım, Sofra

1700
defa okundu
Önceki Sonraki
26 Eylül, Çarşamba 2018