Şarkılara yeni bir ses yeni soluk

23.04.2016 15:16:17

Ogan Han Sence adını verdiği albümü ile müzikseverlerle buluşuyor

2kadin.com >> Kültür Sanat

Şarkılara yeni bir ses yeni soluk
Ogan Han, 7 yıllık bir hazırlık süreciyle üzerinde titizlikle çalıştığı albümü “SENCE” ile kulakların pasını silmeye hazırlanıyor.

Müzik yönetmenliği ve aranjörlüğünü Mustafa Beyazkuş'un üstlendiği albümde, ülkemizin yetiştirdiği önemli müzisyenler görev aldı. Süpervizörlüğünü, hit olmuş birçok şarkıda imzası olan söz yazarı ve besteci Cengiz Altınsoy'un yaptığı albümde, Azeri sanatçı Vusalle Hikmethan'ın yanı sıra Hüseyin Bitmez, Cengiz Altınsoy, Mustafa Beyazkuş ve Ogan Han'ın şarkıları bulunuyor.
Albümün ilk klibi sözü ve bestesi Cengiz Altınsoy’a ait olan “Sevdiysem” adlı şarkıya çekildi. Yeditepe Üniversitesi kampüsünde muhteşem şehir manzarası eşliğinde çekilen klibin yönetmen koltuğunda başarılı kliplere imza atmış İmre Haydaroğlu yer alıyor…
Türkülere yeni bir ses yeni bir soluk verecek olan OGANHAN'ın "SENCE" isimli albümü 8 Nisan’da tüm müzik marketlerde aynı anda yayında olacak...

OGAN HAN:
1981 yılında Bayburt'lu dört çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olarak Ankara'da doğdu ve büyüdü…
TRT Ankara Radyosu’ nda iki yıl görev yapan OGAN HAN Kültür Bakanlığı Halk Kültürünü Araştırma ve Geliştirme Birimine bağlı olarak ülke genelinde 500 den fazla konser verdi.
2005 yılında girip 2010 yılında başarı ile mezun olduğu Yeditepe Üniversitesinde sanat yönetmenliği eğitimi aldı.


müzik, albüm, Oganhan, Sence

5404
defa okundu
Önceki Sonraki
16 Kasım, Cuma 2018