Puma kış koleksiyonlarıyla iddialı

12.12.2014 17:11:32

Bu sezon sporla sokağın buluştuğu performans teknoloji ve stille güçlendirilmiş kuralları sıfırlayacak yeni nesil şampiyonlar için tasarlanan özel bir koleksiyon sizleri bekliyor.

2kadin.com >> Moda

Puma kış koleksiyonlarıyla iddialı
PUMA tasarımları için ilham ararken uzağa bakmak gerekmiyor, ne de olsa PUMA bir kedi. 80’ler ve 90’ların ürün kataloglarından esinlenilerek yeniden tasarlanan kedi grafikleri, klasik ve vahşi görünümleriyle tişörtünüzden fırlayarak yanınızda yürümeye hazır gözüküyor.

Printed Legging

Vahşi ve yaramaz yanınızı göstermeye hazır olun. Tüm tayt üzerine işlenmiş zebra-yılan desenleri, bu sezonun da popüler parçalarından bol üstler ve oldukça sevimli wedge sneakerlar ile mükemmel bir uyum oluşturuyor. Haydi durmayın, denemek istediğinizi biliyoruz.

Icon MCS Track Jacket

Bu ikonik ceket, ilk olarak 1987’de Amerika’da bir klüpte, saatler gece yarısını geçmişken, o mükemmel ritim çalmaya başladığında kendini dans pistine attı. MC’ler ve hip-hop hayranları arasında kendine isim yapan ve pikaplara hükmeden bu ceket şimdi tekrar sokaklara dönüyor. Çünkü ister şarkı ister stil olsun, tüm klasikler yıllandıkça güzelleşir.

Windbreaker

Hayatı biraz daha vahşi ve çılgın tarafında yaşayan biri bile gerekli donanıma sahip olmalıdır. Tam bu noktada, vahşi tarafı temsil eden yılan derisi ve punk ruhunu yansıtan tartan desenleriyle kaplı Windbreaker hayatınıza giriyor. Bir ceket ancak bu kadar asi olabilir.

Tarz, Ceket, kış, puma, Moda

4407
defa okundu
Önceki Sonraki
20 Ekim, Cumartesi 2018