Pınar Altuğ markalı ayakkabı ve çantalar

09.04.2013 16:44:53

Ünlü oyuncu kendi hazırladığı koleksiyonunu tanıttı.

2kadin.com >> Moda

Pınar Altuğ markalı ayakkabı ve çantalar
Oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ Atacan, kendi zevkini yansıtan birbirinden şık ayakkabı ve çantalardan oluşan By Pınar Altuğ isimli koleksiyonunu tanıttı. Bir alışveriş sitesinde satışa çıkan ayakkabı ve çantalar hem rahat hem de şık olmak isteyen kadınlara hitap ediyor.


By Pınar Altuğ markalı ürünlerin tanıtımını da üstlenen Pınar Altuğ Atacan, kameraların karşısına geçerek kendi tasarladığı ürünlerle birbirinden güzel pozlar verdi.

Yüksek topuklu ve dekolte ayakkabıların ağırlıklı olarak yer aldığı koleksiyonda renk seçimleri de dikkat çekici. Ürünlerde siyah, kahverengi ve krem gibi klasik renkleri neon renklerle kombinleyen Altuğ; kırmızıyı altın sarısı ile birlikte kullanırken, metal detaylara da sıkça yer vererek trendleri yakından takip ettiğini gösteriyor. By Pınar Altuğ koleksiyonu; Pınar Altuğ Atacan’ın tarzını beğenenler için kullanışlı ve stil sahibi tercihler sunuyor.

Ortaköy House Cafe’de gerçekleşen lansman davetinden konuşan Pınar Altuğ Atacan, kendisini tasarımcı olarak görmediğini belirterek; “Sadece sevdiğim stilde ayakkabı ve çantalar yaptım. Giymekten hoşlandığım ürünleri benimle aynı fikirde olan kişilerle paylaşmak istedim. Tarzımı beğenen, hem rahatlığına hem de şıklığına önem veren kadınların ilgisini çekecek, uygun fiyatlı, moda ve şık bir koleksiyon hazırladığımı düşünüyorum.” dedi.

by pınar altuğ, Ayakkabı, çanta, Moda, pınar altuğ atacan, pınar altuğ

4708
defa okundu
Önceki Sonraki
28 Mayıs, Pazartesi 2018