Özel davetleriniz için Blue abiyeler

06.05.2015 00:14:22

Genç kızlar özel davetlerde Blue ile parıldayacak.

2kadin.com >> Moda

Özel davetleriniz için Blue abiyeler
Blue, genç kızların özel gün ve davetlerde giymesi için birbirinden şık ve özel kıyafetler sunan yepyeni bir marka. Vakkorama’larda ve kısa bir süre için Vakko Zorlu’da satılacak Blue, genç kızlar için son modayı yansıtan hepsi çok şık ve özel abiye elbise modellerini bir araya getiriyor.

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte özel günlerin sayısı da artıyor. Mezuniyet partileri, düğün ve nişan gibi özel davet ve partilere katılacak genç kızları tatlı bir hazırlık telaşı alıyor. Blue, davetlerde ayrıcalıklı hissetmek isteyen genç kızlara abiye elbise modelleri sunuyor. Blue’nun hepsi birbirinden göz alıcı elbise modelleri ile bu yaz genç kızlar davet ve partilerin yıldızı olacak.

Blue’nun 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda pastel tonlardan gümüşe, canlı tonlardan doreye birçok farklı renk elbise yer alıyor. Her zevke hitap eden ve farklı ortamlar düşünülerek tasarlanan koleksiyonda kısa ve uzun elbiseler, etek ve bustiyer tarzı modeller, taş ve dantel işlemeleri ile file detayları dikkat çekiyor.
2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, davet, abiye, blue, Vakko

2930
defa okundu
Önceki Sonraki
26 Eylül, Çarşamba 2018