Önce cildinizi sonra aşkınızı tazeleyin

07.02.2015 16:54:01

Sevgililer gününde sevgilinizi ışıltınızla büyüleyebilirsiniz.

2kadin.com >> Güzellik

Önce cildinizi sonra aşkınızı tazeleyin
Gözlerinizin içine bakarken göz altınızdaki morluklar aşkınızı gölgelemesin! Sevgilinizin karşısına göz altı morluklarından kurtulmuş, adeta star ışıltısı veren gözlerle çıkmaya ne dersiniz? Kadınların en çok şikayet ettiği ama bir türlü çözüm bulamadığı göz altı morluklarının tedavisi artık hayal değil. Rönesans olarak da bilinen yöntem için “Göz altı morluklarının tedavisinde adeta bir devrim” diyen Dr. Neslihan Dolar, bu uygulama ile pek çok kadının ortak problemi olan ve tedavisinde zorlanılan göz altı leke ve morluklarında oldukça başarılı sonuçlar aldıklarını söyledi. Rönesans olarak da bilinen cilt gençleştirme tekniği ile gözaltlarına yapılan uygulama, göz altı morluklarını siliyor ve gözlerinize star ışıltısı veriyor. Gözaltlarına haftada bir gün olmak üzere ortalama 4 seans yapılan uygulamanın, etkisi kalıcı olmakla birlikte ihtiyaç duyulduğunda tekrarlanabiliyor. Sevgilisine daha dinlenmiş görünmek isteyen erkekler için de ideal bir yöntem.

“Işık peelingi” ile 8 saatte lekelerinizden kurtulun

Neredeyse yüzün tamamını kaplayan lekelerde dahi tam sonuç alınan uygulama ile sevgilinize bir sürpriz yapabilirsiniz. Işıltı peelingi olarak da bilinen özellikle kış aylarında yapılan bu uygulama ile sadece tek seansta ve 8 saatte yüzünüzdeki lekelerinizden kurtulabilmeniz artık mümkün. Çok iyi korunduğunda ise etkisi kalıcı. Evde yapmanız gereken ise yalnızca devam kremini kullanmak ve güneşten çok iyi korumak.

Sarkan cildinizi ütületin

Cilt kırışıklıkları ve sarkmalarda cilt ütüleme yaptırarak, akşam pırıl pırıl kırışıksız bir ciltle sevgilinizin karşısına çıkabilirsiniz. Anlık etkisi uygulandığı anda görülen ve 1 hafta süren cilt ütülemede kalıcı etki 6’ıncı haftadan itibaren başlıyor. Son teknik cilt ütüleme cihazları ile artık etki daha kalıcı ve güçlü. Özellikle sarkık ciltte kaş göz kapağı düşüklüklerinde toparlanma sağlanıyor, kırışıklıklarda ise çizgilerdeki açılma anında gözle görülebiliyor. Yaşlanmanın en önemli belirtisi olarak ortaya çıkan yüz ovalinin kaybolmasına karşı, tekrar yüz ovalini geri kazanmak için en etkili yöntemlerden birisidir cilt ütüleme.

Küçük Emrah kaşlarına son

Düşük göz kapağınızla kendinizi Küçük Emrah gibi mi hissediyorsunuz? Göz çevresine yaptıracağınız botoxla ya da ütüleme yöntemi ile kaşınızı kaldırmak ve daha kavisli bir kaşa sahip olmak mümkün.

“Bu ruj çok yakışmış” diye düşünürken…

Dudaklarınıza yaptıracağınız doğal görünümlü tamamen dudak yapısıyla aynı özellikte, ciltle kaynaşan etkisi daha uzun süren yeni nesil doğal dolgularla, sevgiliniz yaptırdığınız işlemin farkında bile olmayacak, yalnızca onların ne kadar güzel olduğunu düşünecek, belki de “yeni ruju ne kadar yakışmış” diye geçirecek aklından. Sizin sırrınız ise ödem, şişme yapmayan, daha doğal, daha yumuşak, sizin parçanız gibi duran dudaklar için yaptırdığınız doğal dolgular olacak.

El ele tutuşmaktan çekinmeyeceksiniz

Bu kadar yıldır, elinizdeki lekeler, sertlik veya kemikli yapı nedeniyle elini tutmaktan çekindiniz sevgililerinizin… Ve belki de bu yüzden ayrıldınız bile… Ama bu kez farklı olacak. Ellerinize yaptıracağınız, Rönesans tekniği, hyolüronik asit, PRP, lazer ve somon DNA’sı gibi yöntemler ile lekelerinizden kurtularak, masanın üzerine koyduğunuz daha yumuşak ve zarif ellerinizi tutmasına izin vereceksiniz.

Dekolte giyeceklere Nefertiti boynu

Kuğu gibi boynu ve güzelliği ile dillere destan Nefertiti’nin boynuna sahip olmak istiyorsanız botox sizin yanınızda. İnce, uzun, çizgisiz, genç görünümlü bir boyna sahip olmak için yapmanız gereken tek şey 15 dakikanızı ayırmak. Ancak, göz bölgesinden aşağı kısımlara botox yaptırmak ileri botox tekniği ile olduğu için riskli, bu nedenle ehil elleri tercih etmelisiniz. Mezolift, mezobotox ve PRP yöntemi ile ışıl ışıl, pırıl pırıl bir dekolteye sahip olabilir, lekelere ise Rönesans yöntemi, lazerler ve kriyoterapi ile son verebilirsiniz

Gözlerinizle birlikte saçlarınız da ışıldasın

Saç mezoterapisi ile saçlarınızın dökülmelerini engelleyebilir daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Saç mezoterapisinde saç dökülmesini önleyen ve yeni saç çıkışını uyaran ve saçları besleyen vitamin, mineral, aminoasit ve dolaşım arttırıcı ajanlar saç köklerine veriliyor. Böylece güçlenen köklerden çıkan saçlarınız daha parlak, kalın ve güçlü olurken, aldığı besinlerle saçınız parlıyor.

güzellik, Saç, Göz, Aşk, Cilt

3790
defa okundu
Önceki Sonraki
26 Eylül, Çarşamba 2018