Ofisin iddialı ve tarz sahibi kadını

12.11.2014 00:51:36

Soğuk havaların etkisinin her geçen gün arttığı, kalın kıyafetlerin gardıroplarda yerini aldığı bugünlerde ofis şıklığına önem veren kadınların yardımına Forever New koşuyor.

2kadin.com >> Moda

Ofisin iddialı ve tarz sahibi kadını
Avustralyalı giyim markası Forever New, 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu ile kadınların ofis şıklığını arttıran kombinleri ile herkesi büyüleyecek. Forever New birbirinden farklı stil sahibi koleksiyonları ile hem rahat hem de şık bir görünüm yakalamak isteyen kadınların adeta yardımına koşacak.

Zıt renklerin buluştuğu koleksiyon

Soğuk kış günlerinde genç kadınların içini Snow Blossom koleksiyonu ile ısıtan Forever New, rengarenk koleksiyonu ile ofis ortamını adeta çiçek bahçesine dönüştürecek. Ana detaylarda yer alan sonbaharın göstergesi karışık ve zıt dokular, yeni kapitone desenler, eklemeli motifler, parlak jakarlı ve yumuşak kar çiçeği desenli ipeksi kumaşları ve akıcı drapeleriyle Snow Blossom koleksiyonu bu sezon ofis kadınlarının favorisi olacak.

Ofisin iddialı ve tarz sahibi kadını

Neon renk cümbüşünün ve pop art baskılı tasarımların kullanıldığı 1960’lar Londrası’nın şıklığını günümüzün stil sahibi kadınının ayağına getiren Carnaby Street koleksiyonu ise Forever New kadının iddiasını ortaya koyuyor. 60’lı yıllarda moda dünyasında fırtına gibi esen “modernizm” hareketinden etkilenen ikonik koleksiyon, stil sahibi genç kadınlar için yeniden tasarlandı. Forever New kadını cesur renklerdeki çift sıra düğmeli ceketler ile düz pantolonlar ve kontrast renkli lüks kazaklar üzerine giyilen kabanlar ile toplantıların adeta yıldızı olacak.

Rüyaların şıklığı

Forever New’in göz alıcı koleksiyonu Park Avenue Princess, şehirli kadına kendisini prenses gibi hissettirecek. Forever New kadınına kendisini bir rüyadaymış duygusu yaşatan koleksiyon, tüm gün şık ve rahat bir stil sunacak.

2014-2015 Sonbahar Kış , Forever New, Kadın, Ofis

2525
defa okundu
Önceki Sonraki
16 Kasım, Cuma 2018