New York Fashion Week'e damga vuran dokunuş

19.03.2015 00:22:06

NY Fashion Week Spring /Summer 2015 moda şovunun bu yılki backstage yıldızı yine NARS oldu.

2kadin.com >> Haberler

New York Fashion Week'e damga vuran dokunuş
NY Fashion Week Spring /Summer 2015 moda şovunun bu yılki backstage yıldızı yine NARS oldu. Sokak kaykaycılarından ilham alınarak hazırlanan “Creatures of the Wind” defilesinde modellerin makyajları NARS makeup artistleri tarafından NARS’ın 2015 yeni koleksiyon ürünleriyle yapıldı.

“Doğal ve Cool” olan Creatures of the Wind defilesinin look’unu taşıyan modeller, çilli yüzleri ve bronz tenleriyle yazın ışıltısını New York’a taşıdılar. Modellere doğal görünümleri bozulmadan ‘nude’, yani hiç makyaj yapılmamış gibi bir görünüm sağlandı.

Modellerin makyajında öncelikle NARS’ın renkli nemlendiricisi Pure Radiant Tinted Moisturizer kullanıldı. Ten makyajını mükemmelleştirmek için Stick Concealer uygulandıktan sonra Light Reflecting Setting Powder ile makyaj sabitleştirildi.

Yine alışılmışın dışına çıkan NARS makeup artistleri; Ligueria Lipstick ile yanakları renklendirirken, gözler için Cream Blending Brush #12 fırça kullanarak Vent Salé Lip Gloss uyguladı! Nude makyajın en önemli dokunuşu olan kaşlar ise yukarı doğru taranarak Oural Brow Gel ile sabitleştirildi. Son olarak Vent Salé Lip Gloss hafif dokunuşlarla dudaklara uygulandı.nars, Makyaj, New York Fashion Week

1588
defa okundu
Önceki Sonraki
21 Ekim, Pazar 2018