Nejat İşler'in doktorundan sevindiren açıklama

30.01.2014 14:11:33

İşte oyuncunun sağlık durumu.

2kadin.com >> Haberler

Nejat İşler'in doktorundan sevindiren açıklama
22 Ocak Perşembe gününden itibaren Acıbadem Maslak Hastanesi’nde tedavi gören sanatçı Nejat İşler’in sağlık durumuyla ilgili Başhekim Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, bugün şu bilgileri verdi:

“Sanatçı Nejat İşler’in yoğun bakım servisindeki tedavisine devam edilmektedir. Yapılan sağlık değerlendirmesi sonrasında hastamızın solunum cihazından ayrılarak, solunum desteğinin maske ile sürdürülmesine karar verilmiştir. Hastamız, Solunum cihazına bağlı olmadığı için ailesiyle, yorucu olmayan kısa konuşmalar yapabilmektedir.

Ayrıca çoklu organ yetmezliği sorunu şu aşamada ortadan kalkmıştır. Ancak solunum cihazı desteği olmadan yürütülen tedavisi, bir süre daha yoğun bakım servisinde sürdürülecektir.

Yoğun bakım servisindeki uygulamaya dair daha önceki açıklamalarımızda da dile getirdiğimiz konuyu birkez daha belirtmek isteriz; Tedavinin hassasiyeti nedeniyle hastamızın tedavi sürecinde, yoğun bakım servisine anne-babası ve kardeşi dışında ziyaretçi kabul edilmemektedir.Yoğun bakım servisi kuralları gereği uygulanan ziyaretçi kısıtlaması konusunda yakınlarının ve sevenlerinin anlayışını rica ediyoruz.

organ yetmezliği, Doktor, sağlık durumu, nejat işler

3009
defa okundu
Önceki Sonraki
21 Haziran, Perşembe 2018