Minik bebeklere yumuşacık kucaklama

19.09.2013 18:44:05

My First Chicco 0-24 ay arası gereken her şey küçük bebekler için yumuşacık bir kucaklama.

2kadin.com >> Moda

Minik bebeklere yumuşacık kucaklama
Yumuşaklığın fısıltısı, My First Chicco iç mekan koleksiyonunun ana temasını oluşturuyor. İç mekan serisi yumuşacık kumaşlar, basit çizgiler, yumuşak şekillerden oluşuyor. Dikiş ve uygulamalar da eksiksiz bir özenin ürünü. Kullanılan malzemeler kolaylıkla yıkanabilen, rahat malzemeler. En baskın olarak kullanılan malzeme pamuk Detaylarda ise muslin, keten kumaş, polar ve pike örgü kullanılmış.

Çocuğun konforu, üst ve altı takımlanabilen, değişik tarzlardaki tulum ve kıyafetlerle sağlanmış. Ayrıca, kızlar için baştan aşağı narin baskılar ve temel parçaları romantikleştiren dantel, fırfır ve fiyonk işlemeli yakalar bulunuyor. Erkekler için ise spor armaları ile birlikte çizgi ve renk blokları kullanılmış. Ağırlıklı olarak kullanılan beyazla birlikte kızlar için lila ve pembe, erkekler için ise mavi, açık mavi ve gri. En göze çarpan parçalar, beyaz ve krem rengi tonlarındaki unisex kıyafetler.

My First Chicco koleksiyonunun en iyisi olan bebek giysileri, dünyayı keşfeden bebeklere arkadaşlık ediyor. Banyo ve uyku zamanı için olmazsa olmaz tüm aksesuarlarla tamamlanıyor: tulumlar, bornozlar ve ayaklı tulumlar, zıbınlar, mama önlükleri, şapkalar, battaniyeler ve bebeğinizi yumuşakça sarmalayacak yatak örtüleri. Temel renkler ve doğal tonlardan, her türlü zevke hitap eden "eğlenceli" renklere kadar pek çok farklı seçenek bulunuyor. Organik tarımdan elde edilen %100 doğal pamuk liflerinden üretilen bu seri için kesinlikle bir parantez açmak gerekiyor. Bu seri, bebek giysilerinde kullanılan kumaşların kökenine ve kalitesine dikkat eden ebeveynlerin isteklerine Chicco'nun cevabıdır. Chicco Mağazalarında müşteriler, doğal kozmetik ürünlerin yanı sıra Eco Pure Bio serisinden parçalar seçerek kendi zevklerine göre bebek kıyafeti setleri yaratabilecek. Gerçekten benzersiz bir hediye yaratmak için bu setler kumaş torbalar veya hediye kutularına koyulabilir.bebek giysileri, pamuk, konfor, Koleksiyon, My First Chicco, bebek

1977
defa okundu
Önceki Sonraki
25 Mayıs, Cuma 2018