İkizler burcu 2013 yorumu

31.12.2012 00:20:54

2013'te ikizler burcunu neler bekliyor?

2kadin.com >> İkizler Burcu

İkizler burcu 2013 yorumu
Kazanç açısından verimli bir döneme giren ikizler burcu şubat ayından itibaren kariyer açısından güzel bir hareketlenme yaşayacak. Yeni imzalar atması beklenen ikizler burcu şubat ve nisan aylarında yeni atılımlar yapabilir. Mart ayında işle ilgili zorlanmalar yaşayacak olan ikizler burcu haziran ayından sonra parasal konularda artılarına artı katacak. Bu süreçte ikizler kendi işini kurabilir, yeni yatırımlar yapabilir.

Genel anlamda ocak ayından itibaren şanslı ve fırsatlı bir döneme girecek olan ikizler burcu asıl kazanımlarını ve yatırımlarını yıl sonunda yapacak. Haziran ve temmuz aylarında parasal harcamalarına dikkat etmesi gereken ikizler burcu temmuz ve ağustos aylarında harcamalarını artırabilir ve bu konuda dikkatli olmalı. ikizleri sağlıkla ilgili harcamaları artabilir.

Mayıs ayından itibaren aşk ilişkilerinde temmuz ayına kadar en olumlu sürecini yaşayacak olan ikizler burcu ikili ilişkiler ve evlilik konularında asıl adımlarını sonbahar aylarında atıyor. Ekim kasım ayları arasında evlilikle ilgili gelişmeler görünüyor.

Sağlık açısından mayıs sonrasından itibaren en iyi dönemlerini yaşayacak olan ikizler daha sağlıklı ve daha dinamik oluyor. Kendisini daha iyi ve enerjik hissedecek olan agresiflikten uzak durmalı. Genel olarak sağlıkla ilgili konularda hassas bir yıla giren ikizler Ekim ve kasım aylarında sağlıklarını yeniden gözden geçirebilirler.
kazanç, İlişki, Yorum, 2013, Burç, ikizler

3131
defa okundu
Önceki Sonraki
28 Mayıs, Pazartesi 2018