Hollywood yıldızı İstanbul'a geliyor

26.05.2015 17:04:52

Dünyaca ünlü yıldız Hugh Jackman bu hafta sonu Zorlu PSM’de Broadway rüzgarı estirecek.

2kadin.com >> Kültür Sanat

Hollywood yıldızı İstanbul'a geliyor
Mart Ayı’nda yaşadığı rahatsızlık nedeniyle Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki ilk gösterisi ardından şovunu iptal eden Hugh Jackman, 32 kişilik orkestrası ve dansçılarıyla birlikte, 30, 31 Mayıs ve 1 Haziran tarihlerinde yeniden Zorlu’da, Turkcell Sahnesi’nde olacak.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde 17 Mart 2015’te muhteşem bir şovla İstanbul’u büyüleyen ancak rahatsızlığı nedeniyle sonraki 3 gösterisini ertelemek zorunda kalan yakışıklı aktör Jackman, bu hafta sonu şovuna kaldığı yerden devam edecek... Sanatçı, hayran kaldığı İstanbul’a bu kez ailesi ile değil, şov ekibi ile birlikte geliyor. Ünlü aktör, 29’unda İstanbul’da olacak ve gösterisi boyunca Zincirlikuyu’daki Raffles Otel’in muhteşem boğaz manzaralı suitlerinden birinde konaklayacak.

Dr. Öz’ün tavsiyelerini aldı

‘An Evening with Hugh Jackman’ şovu için sahneye çıkacak olan yıldız, yakın arkadaşı Dr. Mehmet Öz’den İstanbul ile ilgili tavsiyeler de aldı. Amerika’da yaşayan ünlü Türk doktor Mehmet Öz, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda, Jackman’ın İstanbul’daki şovunu izlemek istediğini de iletmişti.

Biletler için son günler

Broadway’deki gösterisinin ardından Avrupa’da ilk kez Türkiye’de sahne alan Hugh Jackman’ın, ‘An Evening with Hugh Jackman’ gösterisi için bilet fiyatları 192 TL’den başlıyor.

Bilet fiyatları:

192, 210, 452, 599, 750, 975 TL

zorlu istanbul, şov, Hugh Jackman, Hollywood yıldızı

849
defa okundu
Önceki Sonraki
26 Eylül, Çarşamba 2018