Gülben Ergen Konyalı çocukları güldürdü

26.04.2014 19:24:57

Çocuklar Gülsün Diye Derneği 20. anaokulunu Konya’da açtı.

2kadin.com >> Haberler

Gülben Ergen Konyalı çocukları güldürdü
Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği ihtiyacı olan illere anaokulu kazandırmaya devam ediyor.

Daha önce Trabzon, İstanbul, Mardin, Tokat, Erzurum, Sinop, Hatay, Aydın, Zonguldak, Van, Sivas, Manisa, Çanakkale, Kars, Tekirdağ, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş'ta anaokulları açan Çocuklar Gülsün Diye Derneği yeni okulunun açılışını 26 Nisan 2014 Cumartesi günü Konya Cihanbeyli’de gerçekleştirdi. Okulun yapımını hayırsever bir ailenin üstlendiği, “Çocuklar Gülsün Diye – Necla / Süreyya TERCAN Anaokulu" yapılan açılış töreniyle eğitim hayatına başladı.

Gülben Ergen; Çocuklar Gülsün Diye Anaokulu’nun 20.sini Konya’da açmış olmaktan çok mutlu olduklarını ve okulun yapımını üstlenen Tercan Ailesi’ne tüm içtenliğiyle teşekkürlerini ilettiğini söyledi. Ergen:”Çocuklar Gülsün Diye Derneği olarak daha çok köye okul öncesi eğitim imkanı sağlamak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Konuşmaların ardından anaokulu öğrencileri Gülben Ergen’e özel semazen gösterisi yaptılar. Anaokulu öğrencilerinin gerçekleştiği bu gösteriye hayran kaldığını belirten Ergen, Konya’nın kendisine huzur verdiğini ve burada olmaktan çok mutlu olduğunu belirtti.

konya, anaokulu, çocuklar gülsün diye, Gülben Ergen

1661
defa okundu
Önceki Sonraki
18 Kasım, Pazar 2018