Gözde model Topshop'un yeni koleksiyonunu tanıttı

10.02.2015 00:09:19

Topshop son dönemin gözde modeli ünlü markanın yüzü oldu.

2kadin.com >> Moda

Gözde model Topshop'un yeni koleksiyonunu tanıttı
TOPSHOP, son dönemin gözde modeli Hailey Baldwin’in global 2015 İlkbahar Yaz kampanyasında denim koleksiyonunun yeni yüzü olduğunu açıkladı.

TOPSHOP Kreatif Direktörü Kate Phelan kampanya ile ilgili şunları söyledi; "TOPSHOP denim koleksiyonu Hailey’nin üzerinde mükemmel duruyor; enerjisi ve canlılığı sayesinde jean koleksiyonumuzdaki seksi Leigh, yaramaz çocuk Mom ve modayı takip eden kızların favorisi Baxter gibi farklı ruh hallerini ve kişilikleri yansıtabiliyor. Hailey, sokak şıklığı, tarzı ve bireyselliğiyle bu kadınların hepsini temsil ediyor. Siz hangisisiniz?"

Koleksiyonda orijinal denim kumaşlardan, yıkamalardan ve stillerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor. Trendlerin önünde kalmayı başaran koleksiyon, zengin seçenekleriyle TOPSHOP sevenlerin vazgeçilmezi olacak .

Leigh ve Baxter gibi TOPSHOP Jean klasiklerine eklenen yeni Binx, Girlfriend ve Jamie Flare gibi kalıplarla şimdi koleksiyon dokuz farklı formda yer alıyor. Yeni koleksiyonda vazgeçilmez skinny kesimlerin yanı sıra daha özgün formlar da sunuluyor.
Hailey Baldwin, Koleksiyon, marka, Topshop

1722
defa okundu
Önceki Sonraki
20 Eylül, Perşembe 2018