Global Welness Day Maçka Parkı'nda kutlanacak

29.05.2015 17:49:55

İyi yaşam bilinci Bir gün tüm yaşamınızı değiştirebilir sloganıylaTürkiye’den dünyaya yayılıyor.

2kadin.com >> İlişkiler

Global Welness Day Maçka Parkı'nda kutlanacak
Türkiye’de Spa wellness sektörünün öncü ismi Belgin Aksoy’un “İyi yaşam hayatımızın en önemli konularından biri olduğu halde neden özel bir günü yok?”sorusundan hareketle, 2012 yılından bu yana kutlanan Global Wellness Day, her yıl Haziran ayının ikinci Cumartesi günü kutlanacak uluslararası bir “İyi Yaşam Günü” olarak Türkiye’den dünyaya yayılıyor.

Global Wellness Day basın toplantısı Oylum Talu moderatörlüğünde, Türk Kalp Vakfı ve Belgin Aksoy'un ev sahipliğinde Richmond İstanbul'da gerçekleştirildi.Basın toplantısına, Global Wellness Day ana sponsoru sahibinden.com’un CEO’su Burak Ertaş ile platinum sponsor Doğa Koleji’ninKurumsal İletişim Genel Müdürü Yardımcısı Esra Çabukcan’da katıldı.

GWD Türkiye elçileri Bilgi Üniversitesi öğretim üyesi ve köşe yazarı Fatoş Karahasan ve GQ Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Okan Can Yantır'ın da katıldığı basın toplantısına ayrıca yaptıkları çalışmalar ve yaşam tarzları ile iyi yaşam konusunda kanaat önderi olan ve 13 Haziran'da Global Wellness Day etkinliklerinde seminer ve eğitim verecek, konuşmacı olarak yer alacak Ayşe Tolga, Dr. Ayşegül Çoruhlu, Ayşegül Demirsoy, Gem Akcan, Gül Kaynak, Murat Tavman, Neslihan Yavuzcan ve Şah Yaycı katıldı.

GWD Türkiye elçisi Fatoş Karahasan, “4 yıl önce Belgin Aksoy’un bu hayalinin ilk aşamalarını hatırlıyorum. Bu değerli günün dünyanın 5 kıtasında 53 ülkede kutlanıyor olması Belgin Aksoy’un büyük başarısıdır, bir parçası olmaktan gurur duyuyorum”dedi. GWD Türkiye elçisi Okan Can Yantır ise, sporun ve iyi yaşamın hayatının merkezinde olduğunu söyleyerek “GWD prensipleri ve yaşam tarzının hepimiz bir yerinden başlayabiliriz, herkesi 13 Haziran günü bizlerle birlikte olmaya Maçka Parkı’nda bekliyoruz” dedi.

Global Wellness Day etkinlikleri, İstanbul Maçka Parkı’nda

Global Wellness Day, dünya çapında “İyi Yaşam” bilincini artırmak amacıyla, kendini iyi yaşama adamış gönüllüler tarafından oluşturulan sosyal bir projedir. GWD, bu yıl 13 Haziran Cumartesi günü, 5 kıtada 53 ülkedeaynı anda, 50’nin üzerinde elçi öncülüğünde iyi yaşamı destekleyen etkinliklerle kutlanacak. Bu yıl üçüncüsügerçekleştirilecek olan Global Wellness Day, sahibinden.com ana sponsorluğu ve Doğa Koleji platinum sponsorluğunda İstanbul Maçka Parkı’nda iyi yaşama gönül vermiş herkesi bir araya getirecek.

53 ülkede aynı anda kutlanacak olan Global Wellness Day etkinlikleri, İstanbul Maçka Parkı’ndan 5 kıtaya canlı bağlantı ile izlenebilecek

İyi yaşam bilincini “Bir gün, tüm yaşamınızı değiştirebilir” sloganıyla Türkiye’den dünyaya yayan Global Wellness Day’in MaçkaParkı’ndaki etkinlikleri sırasında 5 kıtaya canlı bağlantı yapılacak. Global Wellness Day etkinlikleri ve kutlamaları canlı olarak izlenebilecek.

Global Wellness Day etkinlikleri tüm gün, herkese açık ve ücretsiz

GWD etkinlikleri tüm gün boyunca Ayşe Tolga ile İyi Yaşam sohbeti, Dr. Ayşegül Çoruhlu ile Alkali Beslenme, Ayşegül Demirsoy ile Zumba, Cenk Özyılmaz ile Fit Cook,Eser Mutlu ile Kahkaha Terapisi, Gem Akcan ile Yoga, Gül Kaynak ile Detoks ve Sağlıklı Beslenme,Dr.Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi, Murat Tavman ile Fiziksel Değişim ve İyi Yaşam, Neslihan Yavuzcan ile Nefes Semineri, Şah Yaycı ile Yaşının İyisi Ol semineri, Happy Nest ve Beden Atölyesi ile çocuk aktiviteleri ile devam edecek.Giriş herkese açık ve ücretsiz olacak.

iyi yaşam, maçka parkı, Global Welness Day

43840
defa okundu
Önceki Sonraki
16 Kasım, Cuma 2018