Gençlere özel rengarenk koleksiyon

16.04.2014 19:28:47

Bahar geldi, güneş açtı ve hayatın ritmi sokaklarda atmaya başladı.

2kadin.com >> Moda

Gençlere özel rengarenk koleksiyon
Rengarenk elbiseler ve birbirinden rahat şortlar, baskılı t-shirtler ve desenli gömlekler ile sokaklar şenleniyor. DeFacto’nun yeni koleksiyonu DeFacto Young hayata enerji katıyor.

Deniz köpüğü tonları, pembenin en tatlı hali, lacivertin asaleti, kırmızının cazibesi... Gençler için geniş bir renk paleti hazırlayan DeFacto’nun Young Koleksiyonu’nda spor yağmurluklar ve serin havalarda omuza alınabilecek tiril tiril gömlekler öne çıkıyor.

Yaz aylarında erkeklerin vazgeçilmezi olan marin şortlar renkleri ile dikkat çekerken, genç kadınlar için uçuş uçuş elbiseler de unutulmamış.

Çiçek, ekose ve puantiye desenlerin kullanıldığı koleksiyonun vazgeçilmez parçası ise kasketler...

Günlük giyimin dinamik ve rahat markası, Young Koleksiyonu’nu hazırlarken, gençlerin talep ve stil önerilerini dinledi. Gün içinde okuldan spora, arkadaşlarla buluşmalardan aile yemeklerine kadar birçok aktivitede bulunan gençler için rahatlığı, şıklığı ve stili aynı anda barındıran bir koleksiyon hazırlandı.

Tasarımları DeFacto Barselona Tasarım Ofisi’nde yapılan koleksiyonda İspanya’nın tazeleyici rüzgârlarının esintisi hissediliyor.

Yaz, Renk, Koleksiyon, defacto

2396
defa okundu
Önceki Sonraki
16 Kasım, Cuma 2018