Dünyaca ünlü DJ’ler İstanbul’da buluşuyor

31.07.2014 00:00:38

ARTY, DVBBS, Twoloud, AN21, Deniz Koyu ve YellowClaw 9 Ağustos’ta İstanbullu müzikseverlerle buluşacak.

2kadin.com >> Kültür Sanat

Dünyaca ünlü DJ’ler İstanbul’da buluşuyor
OneColony’nin organizasyonuyla düzenlenecek Life InColor için İstanbul’a gelecek olan DJ’ler Türkiye’deki geniş fan kitleleri ile ilk kez bir araya gelecek.

ABD, Kanada, Meksika, İsveç ve Norveç’ten sonra 9 Ağustos’ta Life InColor dünyanın en iyi DJ’lerini İstanbul’a taşıyacak. ARTY, DVBBS, Twoloud, AN21, Deniz Koyu ve YellowClaw İstanbullu müzikseverlere KüçükÇiftlik Park’ta unutamayacakları bir gün yaşatacak.

Progressive ve Trance tarzının genç ve en popüler yıldızlarından ARTY, Trap tarzının dünyadaki en büyük temsilcilerinden YellowClaw ve Tsunami parçası ile dünya çapında büyük başarı elde eden DVBBS’in Türkiye’de geniş bir takipçi kitlesi olduğunu belirten OneColonyCEO’su Hülya Aydın, yine Türkiye’de ilk kez sahne alacak olan AN21 ve Twoloud’ın İstanbullulara sıra dışı bir deneyim vaat ettiğini söyledi.

2012 yılında çıkardığısingle'ı“Bong”ile dünya çapında ün kazanan Almanya doğumlu Türk Deniz Koyu’nun da 9 Ağustos’ta sahne alacağını dile getiren Aydın şöyle konuştu:
“Life InColor ile Türkiye’de bir araya gelecek olan dünyaca ünlü DJ’ler kuşkusuz İstanbul’a unutulmaz bir gece yaşatacak. ARTY, DVBBS, Twoloud, YellowClaw ve AN21 Türkiye’de ilk kez sahne alacak. Deniz Koyu da gecenin merakla beklenen isimlerinden. Türk radyolarından aşina olduğumuz dünyaca ünlü DJ’lerinTürk müzikseverlerle buluşması heyecan verici”

Dünyaca ünlü DJ’lerin sahne alacağı Life InColor’da ayrıca dans, akrobasi ve görsel efekt gösterileri sergilenirken meşhur boya patlamalarınında geceye damgasını vurması bekleniyor.


İstanbul, Konser, DJ

1078
defa okundu
Önceki Sonraki
18 Eylül, Salı 2018