Diesel'den ilkbahara çılgın ve sıradışı koleksiyon

20.02.2015 17:04:27

Diesel yeni sezonda yine çılgın ve sıradışı bir koleksiyonu tutkunlarıyla buluşturuyor.

2kadin.com >> Moda

Diesel'den ilkbahara çılgın ve sıradışı koleksiyon
Denim Atölyesi, bu sezon resimsel tekniklerden ilham alarak Diesel'in denimlerini oluşturdu. Sıçramış, yıpranmış etkileri ve işçi tulumu şeritleri gibi efektlerle zahmetsizce, ustaca ve şık olarak tasarlanmış, manuel olarak çeşitli boya püskürtmeleri ile, yamalı tekniklerle orijinal denimler yaratıyor.

Diesel her sezon için yarattığı cesur yenilikçi yöntemlerden birini DNA koleksiyonu için de sunuyor. Koyu renkli geçişler, yıpranmış, sökük, aşırı boyalı, yıkanmış ve beyazlatılmış gibi teknikler denim dünyasının favori üretim teknikleri.

Diesel’in DNA koleksiyonunda kadınlar için bu sezon Skinzee modeli ağartılmış jean ve kontrast mavi ile geliyor. Üst ve alt ayrı ayrı tasarlanmış, bacaklar üzerinde mükemmel beyaz döküm ve mükemmel soluk geçişler oluşturmak için özel bir beyazlatma ürününe batırılmış sünger taşı ile birlikte yaratılmış. Dört günden fazla zaman harcanarak üretilen çift köpüklü kumaş üzerindeki benzersiz alacalı mavi etki 3D fırçalama ve reçine sprey işlemleri sonucunda oluşturulan jeanler ise Erkek’e özel.

Bu yılın trendi mat ya da parlak kaplama siyah denimler fermuar detaylarıyla hareketlendirilecek. Diesel paletine; siyah, gri ve indigo denim yer alıyor. İndigo Denim’ler yeni bir taşlama yöntemiyle üretiliyor ve bacaklar üzerine yamalı farklı tonları ile yıpranmış eski jean görünümü elde ediliyor.

çılgın, Koleksiyon, İlkbahar, diesel

3673
defa okundu
Önceki Sonraki
25 Mayıs, Cuma 2018