Desenli çoraplar kış modasına damga vuracak

17.09.2014 18:04:52

Daymod 2014 sonbahar kış modasını erkenden belirledi.

2kadin.com >> Moda

Desenli çoraplar kış modasına damga vuracak
Sonunda yazı bitirdik. Artık tatiller sona erdi, havalar serinlemeye başladı ve herkes işine odaklandı. Artık yaz modası ise yerini sonbahar etkilerine bıraktı. Daymod, bu sonbahar ve kış aylarında da haftanın her günü, günün her saatinde sizi tamamlayan model ve desenleriyle hep yanınızda olmaya hazır.

Her sene olduğu gibi klasik modellerin yanında onlarca yeni modeli de satışa sunan Daymod ile bu sene hem çok renkli, hem çok sportif, hem çok desenli hem de çok maskülen geçecek. Yani siz kendinizi nasıl hissediyorsanız Daymod size uygun bir çorapla bacaklarınızdaki yerini alacak.

Tattoo teması yazdan kışa devam eden ve çok seveceğiniz bir trend. Bacakta varlığı belli olmayan incelikte çoraplarla farklı desenleri teninize taşıyan modellerden en sevilenleri Kamila, Estel ve Gala… Tribal, çiçek ya da zarif desenlerle bacaklarınızda her gün farklı dövmeniz olabilir.

Star teması ise adından anlaşılacağı üzere bakışları üzerine çekmeyi seven kadınlar için tasarlandı. Kendinden desenli ve jakarlı görünümlü Suade modeli jean, bordo ve gri renk seçenekleri ile seçim yapmakta zorlanacağınız güzellikte. Leopar deseni ise siyahla şık bir kombin oluşturarak Kolin modelinde hayat buluyor.

Son tema ise Gypsy. Çok gezenlerden ilham alarak tasarlanan koleksiyonun en sevdilen modeli Türkiyem. Türkiye’ye ait onlarca güzelliği bacaklarınızda taşımak için zarif ve anlamlı bir tercih. Ayrıca hediye olarak da çok ilgi gören bu modele özellikle yabancı arkadaşlarınız bayılacak.

daymod, Kış Modası, desenli çorap

2279
defa okundu
Önceki Sonraki
22 Temmuz, Pazar 2018