Sonbaharı vintage gözlüklerle selamlayın

09.09.2014 17:50:06

Yeni ve otantik vintage mirasa modern bir övgü.

2kadin.com >> Moda

Sonbaharı vintage gözlüklerle selamlayın
Persol, sadece gerçek ikonların yapmayı başardığı gibi tarzına tamamen sadık kalarak kendini yeniden yaratma yeteneğine sahip. 1917 yılından bu yana yenilikler ile dolu bir geçmiş ve muhteşem bir işçilik geleneğinin güçlü noktaları ile Persol, her koleksiyona yeni hazineler ekliyor.

Gelecek sezon için Persol, kendi arşivlerinden alınan renk paletinin genişletilmesiyle, Vintage Celebration Koleksiyonu’nu zenginleştiriyor; bal rengi, Virginia tütün rengi, Kahverengi, Siena Toprağı renklerine yeni renkler ekliyor. 1960 yılının diğer nüansları geliyor: Obsidiyen, Kobalt, Lal Taşı ve Amber.

Vintage fotoğraf makinelerinden esinlenmiş, son zamanlarda klasik haline gelmiş Persol Reflex Edition koleksiyonunun iki modeli için ise, Persol, katlanabilir güneş ve optik gözlük versiyonunu sunuyor.

Kontrast: Erkek ve kadın Persol Contrasti Koleksiyonu’ndaki yeni gözlüklerin stilini bu anahtar kelime belirliyor. Retro esintili etkileyici çizgileri fütürist rötuşlar ile birleştiren ve asetat halkaları metal ile kombinleyen eşsiz bir ilham kaynağı.

GÖZLÜK, persol, sonbahar koleksiyonu

3295
defa okundu
Önceki Sonraki
21 Ekim, Pazar 2018