Başak burcu 2013 yorumu

31.12.2012 00:26:39

2013'te başak burçlarını neler bekliyor?

2kadin.com >> Başak Burcu

Başak burcu 2013 yorumu
Yılın ilk yarısında kariyerinde yükselmeler yaşayacak olan başak burçları kendi işini gösterebileceği, üstlerinden destek göreceği bir dönem geçirecek. Başaklar mayıs ayında kendilerini iş konusunda daha iyi ifade edebilecekler. Mayıs ve temmuz aylarında stres yaşayacak olan başakların agresif çıkışlara karşı motivasyon olmaya çalışmalı. Yılın ikinci yarısında sosyal etkinlikleri kazanca dönüştürecek yeni bağlantılar kuracak olan başak burcu girişimlerinden olumlu sonuçlar alacak. Başaklar ağustos ayıdan itibaren yöneticilik vasıflarıyla ön plana çıkabilir.

Yılın ilk yarısında iş, kariyer üstlerle ilişki gibi alanların kazanç olarak döneceği başak burçları haziran ve temmuz aylarında parasal konularda büyük adımlar atmaktan kaçınmalılar. Eylül ve ekim aylarında yatırım için en uygun zamanlarını yaşayacak olan başaklar aralık ayındaki harcamalarına dikkat etmeliler.

Aşkla ilgili konularda şubat ve martı hareketli geçirecek olan başaklar yanlış anlamalara mahal vermemeliler. Şubat ve mart aylarında evlilik planları yapmaktan kaçınmaları gereken başak burçlarının temmuz ayında aşkta şansı artıyor.

Sağlık sorunlarını iyileştirmek için ocak ve şubat aylarında atılımlar yaşayacak olan başaklar sağlık sorunlarının üstesinden gelecek. Başaklar ağustos ayından itibaren kendilerini daha sağlıklı ve enerjik hissedecek.
2013 başak , yorumu, 2013, burcu, başak

2273
defa okundu
Önceki Sonraki
25 Mayıs, Cuma 2018