Balık burcu 2013 yorumu

31.12.2012 00:40:30

Balık burcunu 2013 yılında neler bekliyor?

2kadin.com >> Balık Burcu

Balık burcu 2013 yorumu
Kariyerinde bu yılın ilk yarısında hızla ilerleyecek olan balık burçları ekim ayından itibaren kariyerini daha sağlam temellere oturtacak. Kasım ayında işle ilgili konularda zorlanmalar yaşayacak olan balıklar mart aylarında önemli kararlar almaktan ve aceleci davranmaktan kaçınmalılar.

Mart ve nisan aylarında parasal anlamda dikkatli olması gereken balık burçları ekim ayında parasal konularda stresler yaşayabilir. Yılın ilk yarısında gayrimenkulden, ikinci yarısında yatırımlar konusunda kazanımlar elde edecek olan balıklar aralık ayında kredi kullanmaktan kaçınmalı.

Şubat be mart aylarında oldukça şanslı bir dönem geçirecek olan balık burçları görsel anlamda beğeni kazanacak. Aşk ve ilişkiler alanında haziran ayında çocuk sahibi olma açısından olumlu bir dönemde. Haziran ve ağustos aylarında yuva kurmak için ideal bir zamana giriyor.

Şubat ve mart aylarında estetik açısından önemli girişimlerde dikkat etmesi gereken balıklar temmuz ve ağustos aylarında bağışıklık sistemine dikkat etmeli.Balıklar önemli operasyonları aralık ayına denk getirmekten kaçınmalı.
Yorum, 2013, Burç, balık

2217
defa okundu
Önceki Sonraki
25 Mayıs, Cuma 2018