Babaya teknolojik hediye alternatifi HTC One M9

26.05.2015 17:35:33

HTC One M9 Babalar Günü’nde en şık hediye seçeneklerinden biri olarak dikkat çekiyor.

2kadin.com >> Haberler

Babaya teknolojik hediye alternatifi HTC One M9
Mobil inovasyon ve tasarımda dünya lideri HTC’nin, gerek performansı gerekse tasarımıyla fark yaratan yeni amiral gemisi HTC One M9, Babalar Günü hediyesi olarak için ideal bir alternatif.

HTC One M9’un performans ve zarafeti hem zamanın ruhunu yakalıyor hem de zamanın ötesine geçerek aksesuarlarına ve teknolojiye önem veren babalara hitap ediyor. Sıradanlığın çok ötesinde, estetik bir tutkunun eseri olan eşsiz tek parça metal gövde tasarımı, daha ilk bakışta vaat edilen ayrıcalıklı deneyimin habercisi niteliğinde. HTC One M9’da belirgin metal kenarlar, daha küçük ve kavraması daha kolay olan mücevher kalitesinde bir görünüm sunarken, fırçalanmış gümüş arka panel ise göz alıcı parlaklık ve canlılıkta bir ekranla birleşiyor.

HTC One M9’un üstün bir akıllı telefon olmasını sağlayan özellikleri, dünyayı babaların elinin altında hissettirecek. Canlı, yaratıcı ve eğlenceli fotoğraflar çekmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştıran 20 megapiksellik ana kamerası, Eye Experince yazılımı ile kreatif oto portreler çekmeyi kolaylaştıran HTC Akıllı Göz™, Dolby Audio ile CD kalitesini geçen mükemmel ses sağlayan HTC BoomSound, yakındaki telefonlara, harici hoparlörlere ve TV’ye bağlanmayı sağlayan HTC Connect özellikleri ile babanıza sadece bir telefon değil eğlenceli bir yaşam tarzı hediye ederek sıra dışı bir Babalar Günü yaşatmanız mümkün.özellik, kamera, HTC One M9 , Hediye, Babalar Günü

963
defa okundu
Önceki Sonraki
21 Ekim, Pazar 2018