Aşıkların şarkısı Sonsuzluğa

16.08.2017 12:38:26

Gökhan Güneş'in Sonsuzluğa şarkısı son dönem düğünlerde en çok tercih edilen şarkı

2kadin.com >> Kültür Sanat

Aşıkların şarkısı Sonsuzluğa
Geçtiğimiz günlerde Sony music Türkiye etiketiyle Mavi isimli single çalışmasını yayınlayan başarılı şarkıcı ve besteci Gökhan Güneş bir dizi projesi için özel olarak bestelediği ve dizinin fanları tarafından da cok sevilen şarkısıyla bu aralar aşıkların gözdesi . Çiftlerin sosyal medya da birbirlerine en çok armağan ettikleri fenomen şarkı ``SONSUZLUĞA`` aynı zamanda düğünlerinde dans şarkısı listesinde ilk sıraya yükselmiş durumda.

Evlenen çiftlerin düğün şarkısı olarak ilk tercihi olan ``Sonsuzluğa`` isimli şarkısı için Gökhan Güneş yazdığım ilk aşk şarkısının bu kadar sevilmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Dizi de ki sahnelerin de şarkının sevilmesinde çok etkili olduğunu çünkü ayrılmak üzere olan bir çiftin bu şarkıyla tekrar aşk tazelediğini ve barıştığını sözlerine ekledi.

``Kalbine sürgün `` , ``Sen ve ben`` ve son olarak `` Mavi`` şarkısıyla dinleyiciden tam not alan başarlı sanatçı Gökhan Güneş bu sefer sadece özleyenleri değil aşıkları da tam kalbinden vurdu.Sonsuzluğa, Kalbine Sürgün, Mavi, Gökhan Güneş

2001
defa okundu
Önceki Sonraki
21 Ekim, Pazar 2018