Ali İsmail Korkmaz sosyal medyada da ağlattı

23.08.2013 19:42:31

Gezi olaylarında hayatını kaybeden genç sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

2kadin.com >> Haberler

Ali İsmail Korkmaz sosyal medyada da ağlattı
Eskişehir'de Gezi eylemleri sırasında hayatını kaybeden 19 yaşındaki Ali İsmail Korkmaz'ın yeni görüntüleri bulundu. Sosyal medyada en çok konuşulan Korkmaz birçok kişi tarafından rahmetle anıldı. İşte, Korkmaz için twitter'da yapılan yorumlar:

Murat Meriç ?@PopDedik Ali İsmail Korkmaz'la ilgili öğrendiğim her şey boğazımda kocaman bir yumruya dönüşüyor. İçimde büyüyen öfkeyi hiç hesaba katmıyorum.

Egemen Bagis ?@EgemenBagis 19 yaşındaki Ali İsmail Korkmaz'a saldıran vahşi yaratıkları kınıyorum. Böyle acımasızlık görüntülerini ne anlamak mümkün, ne de anlatmak.

Gürsel Tekin ?@gurseltekin34 Ali İsmail Korkmaz'ın öldürülmesi kınamak yetmez! Faillerin cezalandırılması için hep birlikte adalet isteyelim.

Özgür Mumcu ?@ozgurmumcu Biliyorum. Ali İsmail'i öldürenlerin torunları Ali İsmail Korkmaz okulundan mezun olacak ve dedelerini asla affetmeyecek.

Hakan Şükür ?@hakansukur Ali İsmail Korkmaz'a yapılan saldırının müsebbibleri insanlıktan nasibini almamış Kabil'i imrendirecek kadar vahşi. Cezalarını çekmeliler!

Nurgül Yeşilçay Her siddet etkisi kadar tepki dogurur. #AliIsmailKorkmaz

Cem Davran Ali İsmail Korkmaz Oğlum, güzel oğlum.

Nurgül Yeşilçay Her siddet etkisi kadar tepki dogurur. #AliIsmailKorkmaz.

gezi parkı, eskişehir, sosyal medya, ali ismail korkmaz

1180
defa okundu
Önceki Sonraki
25 Mayıs, Cuma 2018