Zuhal Tekin

Zuhal Tekin

Zuhal ile moda

2014 - 2015 Kış Trendleri
2kadin.com >> Zuhal Tekin

Renkli Kabanlar

2014/2015 Kış Modasında alışılagelmiş koyu kış tonlarının yanında parlak ve cesur renkler ön plana çıkıyor. Moda dünyası artık hiç olmadığı kadar eğlenceli ve renkli .Bu renklerin ön plana çıkmasında kuşkusuz Pop Art akımının etkisi büyük.Kabanlarda bu parlak renklerin çokca kullanıldığını görüyoruz.Her rengin en canlı ve parlak tonları kullanılıyor.Bu renkte bir dış giyim tercih ettiğinizde siyah yada beyaz gibi nötr bir renkle kombin yapmanızda fayda var.


Slogan T-Shirtler

Mesajını üzerinde taşı! Söylemek isteyipte söyliyemediğin,haykırmak istediğin ne varsa giy ve göster!İşte en cool trendlerden biri karşımızda. Moda insanların yaşam tarzlarından ilham alarak sürekli kendini yenileyerek hızla devam ediyor ve artık bu hızı yakalamak giderek zorlaşıyor.Minimal ve basit anlatımlar oldukça önemli.Slogan t-shirtler her sezon sokak modasında olmazsa olmazlar arasındadır ancak bu sezon kişinin kendi cümleleriymişçesine kişisel anlatımlar var.Bu t-shirtleri deri bir pantolonla yada jeanla kombinleyerek cool bir görünüm yaratabilirsiniz.Birçok markada bu anlamda ürün mevcut.

Aksesuarlardada bu slogan görünümlerine rastlıyoruz.Özellikle portföy çantalar üzerinde kısa vurgulyıcı cümlelere sahip çantanızla farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Slogan çanta trendinin altını çizen markaların başında; Chanel, Kenzo, Valentino, 3.1 Phillip Lim gibi tasarımcılar yer alıyoÜzerinde slogan yazan çantaların bu kadar öne çıkmasında, kuşkusuz sokak modasının da büyük etkisi var.

8097
defa okundu
Önceki Sonraki
18 Kasım, Pazar 2018